banner
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Electrolux ENC8MD19S NoFrost Tam Ankastre Buzdolabı

925956001
60.953,00 ₺ 55.000,00 ₺

Electrolux ENP7TD75S NoFrost Kombi 70cm Ankastre Buzdolabı

925975012
71.143,00 ₺ 64.565,00 ₺

Electrolux KNG7TE75S NoFrost Ankastre Buzdolabı

925975001
60.000,00 ₺

Electrolux LFB3AE82R Ankastre Buzdolabı

933025098
33.333,00 ₺

Electrolux LLI9VE54X0 Inox 4 Kapılı NoFrost Buzdolabı

925061029
89.524,00 ₺

Electrolux LND5FE18S Tam Ankastre Low Frost Buzdolabı, 267 lt Net Hacim

925503359
41.905,00 ₺ 33.325,00 ₺

Electrolux LNG7TE18S NoFrost Kombi Ankastre Buzdolabı

925501309
55.238,00 ₺ 47.610,00 ₺

Electrolux LNT6ME46W3 Beyaz Alttan Donduruculu NoFrost Buzdolabı

925993696
29.904,00 ₺ 28.560,00 ₺

Electrolux LNT6ME46X3 Inox Alttan Donduruculu NoFrost Buzdolabı

925993695
31.809,00 ₺ 31.400,00 ₺

Electrolux LNT7ME46X2 Inox Kombi No Frost Buzdolabı

925993306
27.600,00 ₺

Electrolux LNT8TE18S3 Tam Ankastre Kombi Tipi Buzdolabı

925501308
28.475,00 ₺

Franke FCB 320 NE F Ankastre Buzdolab

118.0606.721
28.915,00 ₺

Buzdolapları En İyi Fiyatlar ile AnkastreDünyası.com `da

Buzdolaplari Ürün Tipi olarak 2 ye ayrılır bunlar;

Ankastre Buzdolapları Ve Solo Buzdolabıdır.

Dünya Markalarının Buluşma Noktası ! Dünya Markaları; Siemens Buzdolabı , Miele Buzdolabı , Franke Buzdolabı , Electorlux Buzdolabı , Teka Buzdolabı , Dominox Buzdolabı , Silverline Buzdolabı , En Uygun Fiyatlarla AnkastreDünyasi.com'da.

Buzdolapları Fiyatları

Elektronik ev eşyaları kullanıcıya ve zamana bağlı olarak belli bir süre sonra ömrünü tamamlayabilir. Buzdolapları da aynı nedenlerden ötürü kullanılmaz hale gelebilir. Yeni bir buzdolabı satın almadan önce piyasa araştırması yapmak daha ekonomik bir alışveriş süreci geçirmenizi sağlar. Buzdolabı fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için mağaza ve internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Genel olarak buzdolabı fiyatlarına bakıldığında aralarında büyük farkların olmadığı görülür. Ürünlerin fiyatı çeşitli kriterlere göre belirlenir. Sizin alacağınız buzdolabının fiyatında ise sizin üründen beklentiniz etkili olur. Buzdolabınızı No-Frost modeller arasından seçecekseniz alacağınız ürünle diğer ürünler arasında ufak fiyat farkları oluşabilir. Fiyatın değişiklik göstermesinin başlıca nedeni kullanıcıya sunduğu imkanlar olur. No-Frost buzdolabı  ile diğer ürünler arasında fiyat farkı oluşmasının nedeni de bu özelliklerden kaynaklanır. Buzdolabı fiyatlarını belirleyen özelliklerden biri de ürün ölçüsüdür. Mini buzdolapları daha uygun fiyatlı olurken büyük buzdolapları biraz daha farklı ücretlendirilebilir. Buzdolabı ölçüleri büyüdükçe fiyat artışı görülmesi doğal bir durumdur. Buzdolabı  fiyatlarında bazı zamanlarda düşüşler görülebilir. Daha önce alamadığınız bir modeli buzdolabı indirimleri  sayesinde uygun fiyata temin edebilirsiniz. Ürünün üretim yılı da fiyatın değişiklik göstermesinde etkilidir. Önceki yıllarda piyasaya sürülen bir model ile yeni çıkan bir ürünün fiyatı aynı olmayabilir. 

En Uygun Fiyatlı Buzdolabı Modelleri ve Kampanyaları

Buzdolabı, günlük yaşamımızda en çok ihtiyaç duyduğumuz eşyaların başında bulunuyor.Öyle ki, buzdolabı olmayan bir ev düşünülemiyor bile. Hatta yeni bir eve taşınmak söz konusu olduğunda pek çok kişi öncelikle beyaz eşya, buzdolabı alışverişi yapmak istiyor. Gelişen teknoloji ile birlikte gün geçtikçe hayatlarımızı daha da kolaylaştıran onlarca buzdolabı modeli,Ankastre Dünyası'nda sizleri bekliyor.Bünyemizde bulunan Siemens,Franke,Miele,Teka,Silverline,Dominox gibi kaliteli ve kıymetli markaların üretmiş olduğu buzdolabı modelleri,uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunuluyor.Ankastre Dünyas'ında buzdolabı fiyatları kesenizi sarsmamakla birlikte her bütçeye uygun segmentte ürün sunuyor. 

Ankastre Dünyası'ndan evinize ya da ofisinize bir buzdolabı alacağınız zaman, öncelikle kullanım ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekiyor. Evler ve ofisler için ihtiyaç duyulan buzdolabı modelleri ve boyutları birbirinden farklıdır. Doğru olan,alışverişinizi yapmadan önce ihtiyaç duyduğunuz modele ve boyuta karar vermenizdir.

Buzdolaplarında enerji tüketimini gösteren A,A+,A++A,+++ gibi ikonlar mevcuttur.Bu ikonlarda + sayısının çok olması enerji tüketiminin az olduğu anlamına gelir.İhtiyacınıza göre iç hacmi geniş bir buzdolabı seçmenizde fayda var.Özellikle kalabalık aileler iç hacmi geniş buzdolapları tercih etmelidir.

Buzdolabı fiyatları; ürünün boyutuna, modeline, üretiminde kullanılan malzemelere, teknolojik özelliklere ve enerji sınıfına göre değişiklik gösterir.Buzdolabı modelleri söz konusu olduğunda en çok öne çıkan modeller çift kapılı, tek kapılı ve büro tipi buzdolabı modelleridir. Bir buzdolabı satın alındığı zaman yıllarca kullanılması hedeflenir. Dolayısıyla şu an ve gelecekteki ihtiyaçlarınızın değerlendirilmesi ve buna uygun buzdolabı modelinin seçilmesi doğru olacaktır. Özellikle hacim konusu buzdolabı alışverişinde en önemli unsurlardan biridir. Buzdolabının hacmi büyüdükçe, buzdolabı fiyatları artar. Günümüzde pek çok kişi daha uygun fiyatlarla alışveriş yapmak için hacim konusunu arka plana atar. Ancak aileler büyür ve gün geçtikçe buzdolabına daha çok ihtiyaç duyulur. Bu durum yeni bir buzdolabı alınmasını gerektirir ve ilk etapta yapılan uygun fiyatlı alışveriş astarı yüzünden pahalıya gelmiş olur. Bu nedenle buzdolabı alışverişi yaparken hacim konusuna çok dikkat etmenizi ve ileride daha fazla alana ihtiyaç duyabileceğinizi göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir buzdolabı sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ankastre Dünyas'nda en kaliteli markalar tarafından üretilmiş olan üstün teknoloji ürünü buzdolabı modelleri, uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunulur. Üstelik Ankastre Dünyası'nın dönemsel indirim ve kampanyaları, buzdolabı alışverişinizi çok daha keyifli hale getirir. Buzdolabı fiyatları cep yakmaz ve geri kalan ev alışverişinize daha fazla bütçe ayırabilmenizi sağlar.Ankastre Dünyası bu hizmeti en uygun şekilde sunar.

Buzdolapları Kullanımı 

Bozulan ya da değiştirilmek istenen buzdolabını yenisiyle değiştirdikten sonra alışmakta güçlük çekebilirsiniz. Model ve marka nedeniyle ürünler bazı farklılıklar gösterir.Yeni buzdolabı ölçüleriniz büyük ise düzene alışmak biraz zaman alabilir. Bu süreci hızlandırmak için ürün içerisinden çıkan kullanma kılavuzundan faydalanabilirsiniz. Buzdolabınızı satın alıp eve getirdikten sonra kurulumunu yetkili servis aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Ürün kurulumunun ardından hemen buzdolabınıza yiyecekleri yerleştirmeyin. Onun yerine buzdolabına ait aparatları ve bölmeleri temizleyerek yerleştirebilirsiniz. Daha sonra buzdolabının fişini takarak yeterli enerji seviyesine ulaşmasına izin verebilirsiniz. İçerideki hava sirkülasyonu sağlanıp, buzluk devreye girdikten sonra yiyecekleri yerleştirmeniz daha sağlıklı olur. Genel olarak buzdolabı markaları kullanıcı memnuniyetini esas alarak işinizi kolaylaştıracak ürünler tasarlar. 4 kapaklı buzdolabı modelleri sayesinde içerideki ürünleri geniş bir açıyla, rahat bir şekilde görebilirsiniz. Et ve balık gibi ürünleri ayrı bir bölmede muhafaza etmenize izin veren tasarımlara sahipseniz, ilgili bölmenin hava almamasına dikkat edebilirsiniz. Sebze ve meyvelerinizin taze kalması için ayrılan bölme de aynı şekilde hava temasından uzak tutulmalıdır. Kullanım esnasında ufak kazalar meydana gelebilir ve buzdolabınıza çeşitli yiyecekler dökülebilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda vakit kaybetmeden lekeye müdahale ederseniz daha sağlıklı olur. Leke kuruduğunda hem çıkması zorlaşır hem de bakteri oluşumuna zemin hazırlar. Buzdolabınızda  kötü bir koku hissederseniz, vakit kaybetmeden kaynağını bularak kolayca temizleyebilirsiniz.

Buzdolapları Özellikleri

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte elektronik aletlerin de her gün yenilendiğini görebilirsiniz. Başlangıçta ürünleri bozulmaktan koruyan bir ev aleti işlevi gören buzdolapları günümüzde birçok fonksiyanla donatılabilir. Ürün yelpazesinin geniş olduğu buzdolabı modelleri arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun modeller arasında karşılaştırma yaparak doğru ürünü bulabilirsiniz. Buzdolapları günlük kullanıma uygun olan bir alt bölüm ve buzluk kısımlarından oluşur. Bazı modellerde buzluk ve alt kısmın yerleri farklı olabilir. Boyut olarak da değişiklikler görebilirsiniz. Buzluk bölümü büyük olan ya da alt bölümü küçük olan modellerle karşılaşabilirsiniz. Günümüzde buzdolapları çeşitli özelliklerle donatılır ve klasik modellerin dışında tasarımlarla sunulur.  Buzdolapları genelde beyaz ve gri gibi ana renklerden oluşur. Bunların dışında boyut olarak küçük ama renk açısından geniş seçenekleri de bulmanız mümkündür. Ürünün rengi ile özellikleri arasında herhangi bir fark yoktur. Buzdolabı çeşitleri arasından aradığınız özellikteki ürünleri satın alabilirsiniz.  İçerisinde yer alan rezistanslar ve kabinler yerleşme işleminizi kolay ve düzenli hale getirir. Düzenli bir buzdolabında aradığınız her şeyi bulmak kolaylaşır. Çok bölmeli ve iç hacmi geniş bir model tercih ederek buzdolabınıza birçok şeyi sığdırabilirsiniz. Eviniz yerine ofisiniz için de aynı büyüklükteki buzdolabını tercih edebilirsiniz. Ofisler için genelde buzdolabının mini versiyonları kullanılır. Sizin geniş bir ekibiniz varsa büyük dolapları da satın alabilirsiniz. Yaz ve kış aylarına göre buzdolabınızın ısı ayarları değiştirilir. Yaz mevsiminde buzdolabınızı düşük ayarda çalıştırmak istediğiniz verimi almanızı engelleyebilir. Buzdolapları, siz ürünleri doğru paketlerseniz herhangi bir kokuya izin vermez. Birçok kullanıcı buzdolabında ürün saklama koşullarına uymadığı için dolapta oluşan kötü kokulara maruz kalabilir. Ürün içeriğinden çıkan kullanma kılavuzundaki adımlara dikkat ederek olumsuz sonuçlardan korunabilirsiniz.

Buzdolapları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Elektrikli ev aletleri günlük hayatta birçok kullanıcı için kurtarıcı görevi görür. Yiyeceklerinizin ve yemeklerinizin bozulmasına engel olan buzdolapları da bunlardan biridir. Yeni bir buzdolabı satın alırken aynı markanın bir üst modelini tercih edebilir ya da başka alanlara yönelebilirsiniz. Daha önce herhangi bir ürününü kullanmadığınız bir markanın buzdolabını almayı düşünüyorsanız , buzdolabı tavsiyelerini dikkate alabilirsiniz. Alacağınız ürünü  kullanıp olumlu ve olumsuz görüşlerini internette paylaşan kullanıcıların deneyimlerini inceleyebilirsiniz.  Buzdolabı seçerken ürünün kalitesini ve ömrünü belirleyen en önemli kısım, sizin üründen beklentinizdir. İç hacmi geniş bir buzdolabına ihtiyacınız varsa, ekonomik nedenlerden dolayı beklentinizi karşılamayan bir ürüne yönelmeyin. Daha sonra üründen memnun kalmayıp, tekrar değiştirmek istediğinizde ekonomik olarak iki kez yıpranabilirsiniz. 4 kapılı buzdolabı modellerinden birini  alarak her köşesini uygun bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Geniş açılı 4 kapılı buzdolaplarını açtığınızda aradığınız ürünü tek seferde kolayca bulabilirsiniz.  Buzdolabı satın almadan önce üründen beklentilerinizi belirlerseniz daha sağlıklı bir alışveriş süreci geçirirsiniz. İç kısmında bölmelerin fazla olduğu buzdolapları daha düzenli görünür. Mutfakta karışıklıktan hoşlanmıyorsanız, iç kısmı çok bölmeli ve geniş buzdolaplarını tercih edebilirsiniz. Et ve balık gibi ürünleri önceden hazırlayıp buzluğa atan bir kullanıcıysanız et ve balık için ideal ısıyı ayarlayan yeni nesil buzdolaplarını tercih edebilirsiniz. Sebzelerin ilk günkü tazeliğinde olmasını istiyorsanız, havayı hapseden ve sebzelerin taze kalmasını sağlayan teknolojiye sahip buzdolaplarını satın alabilirsiniz. 

Buzdolabı Nasıl Temizlenir?

Her ne kadar temizlik esnasında elektrik ile temas edilmeyecek olsada buzdolabının fişi çekilmelidir.Raflar,sepetler boşaltılmalıdır.Buzdolabı malzemeleri yumuşak bir bez veya sünger yardımı ile ılık su ve deterjan yardımıyla çizmemeye özen göstererek silinmelidir.Buzdolabının iç kısmıda güzelce sildikten sonra temiz bir bez ile kurulanmalıdır.Temizlik esnasında kesinlikle ağır kimyasallar kullanılmamalıdır.Gerek duyulursa kabartma tozu ve elma sirkesi sıcak suda karıştırılarak kullanılabilir.

 

 

 

 

 

Filtrele
Sort
display