Franke BFG 651 Oyster Granit Evye (114.0297.702)
Stok Kodu:
114.0655.984
Marka:
Franke
19.251,99 TL
Ücretsiz Kargo
20 iş günü içinde kargoda!
| Kabin Ölçüsü | 600.00 mm |
| Gider Genişliği | 3 1/2'' |
| Hazne Sayısı | 1-1/2 |
| Damlalık Yönü | Her iki yönde de kullanılabilir |
| Uzunluk | 970.00 mm |
| Genişlik | 500.00 mm |
| Büyük Hazne Derinliği | 200.00 mm |
| Büyük Hazne Genişliği | 420.00 mm |
| Büyük Hazne Uzunluğu | 340.00 mm |
| Tezgah Kesim Uzunluğu | 950.00 mm |
| Tezgah Kesim Genişliği | 480.00 mm |
| Küçük Hazne Uzunluğu | 150.00 mm |
| Küçük Hazne Derinliği | 100.00 mm |
Henüz ürüne yapılan bir yorum bulunmamaktadır.
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 6.417,33 TL | 19.251,99 TL |
| 4 | 5.005,52 TL | 20.022,08 TL |
| 5 | 3.850,40 TL | 19.251,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.224,67 TL | 20.022,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.626,00 TL | 19.251,99 TL |
| 3 | 6.417,33 TL | 19.251,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.208,66 TL | 19.251,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.417,19 TL | 21.754,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.626,00 TL | 19.251,99 TL |
| 3 | 6.417,33 TL | 19.251,99 TL |
| 4 | 4.813,00 TL | 19.251,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.208,66 TL | 19.251,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.224,67 TL | 20.022,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.626,00 TL | 19.251,99 TL |
| 3 | 6.417,33 TL | 19.251,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.208,66 TL | 19.251,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.288,85 TL | 20.599,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.626,00 TL | 19.251,99 TL |
| 3 | 6.417,33 TL | 19.251,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.401,18 TL | 20.407,08 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.417,19 TL | 21.754,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.626,00 TL | 19.251,99 TL |
| 3 | 6.417,33 TL | 19.251,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.401,18 TL | 20.407,08 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.417,19 TL | 21.754,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.626,00 TL | 19.251,99 TL |
| 3 | 6.417,33 TL | 19.251,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.208,66 TL | 19.251,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.417,19 TL | 21.754,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 6.417,33 TL | 19.251,99 TL |
| 4 | 5.005,52 TL | 20.022,08 TL |
| 5 | 3.850,40 TL | 19.251,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.224,67 TL | 20.022,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.626,00 TL | 19.251,99 TL |
| 3 | 6.417,33 TL | 19.251,99 TL |
| 4 | 4.813,00 TL | 19.251,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.208,66 TL | 19.251,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.224,67 TL | 20.022,03 TL |
19.251,99 TL
