Teka TL 6210 Beyaz Sürgülü Aspiratör
Stok Kodu:
113080005
Marka:
Teka
6.628,99 TL
Ücretsiz Kargo
20 iş günü içinde kargoda!
Teka TL 6210 |
|
| Marka | Teka |
| Model | TL 6210 |
Genel Özellikler |
|
| Kontrol Tipi | Mekanik |
| Özellikler | Led Aydınlatma Aluminyum Kaset Filtre |
Tasarım |
|
| Renk | Inox |
| Yükseklik | 181 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 413 mm |
Performans |
|
| Maksimum Emiş | 332 m3/sa |
| Minimum Ses | 56 db |
| Maksimum Ses | 65 db |
| Kademe Sayısı | 2 |
| Enerji Sınıfı | E |
| Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı | F |
| Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı | D |
| Aydınlatma Verimlilik Sınıfı | G |
| Enerji Tüketimi | 137 kWh/yıl |
Henüz ürüne yapılan bir yorum bulunmamaktadır.
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 2.209,66 TL | 6.628,99 TL |
| 4 | 1.723,54 TL | 6.894,16 TL |
| 5 | 1.325,80 TL | 6.628,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 766,02 TL | 6.894,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 3.314,50 TL | 6.628,99 TL |
| 3 | 2.209,66 TL | 6.628,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 1.104,83 TL | 6.628,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 832,31 TL | 7.490,79 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 3.314,50 TL | 6.628,99 TL |
| 3 | 2.209,66 TL | 6.628,99 TL |
| 4 | 1.657,25 TL | 6.628,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 1.104,83 TL | 6.628,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 766,02 TL | 6.894,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 3.314,50 TL | 6.628,99 TL |
| 3 | 2.209,66 TL | 6.628,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 1.104,83 TL | 6.628,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 788,11 TL | 7.092,99 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 3.314,50 TL | 6.628,99 TL |
| 3 | 2.209,66 TL | 6.628,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 1.171,12 TL | 7.026,72 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 832,31 TL | 7.490,79 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 3.314,50 TL | 6.628,99 TL |
| 3 | 2.209,66 TL | 6.628,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 1.171,12 TL | 7.026,72 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 832,31 TL | 7.490,79 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 3.314,50 TL | 6.628,99 TL |
| 3 | 2.209,66 TL | 6.628,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 1.104,83 TL | 6.628,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 832,31 TL | 7.490,79 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 2.209,66 TL | 6.628,99 TL |
| 4 | 1.723,54 TL | 6.894,16 TL |
| 5 | 1.325,80 TL | 6.628,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 766,02 TL | 6.894,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 3.314,50 TL | 6.628,99 TL |
| 3 | 2.209,66 TL | 6.628,99 TL |
| 4 | 1.657,25 TL | 6.628,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 1.104,83 TL | 6.628,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 766,02 TL | 6.894,18 TL |
6.628,99 TL
