Teka GZC 64300 XBC BK (E4) Siyah Ankastre Ocak
Stok Kodu:
112570167
Marka:
Teka
21.983,99 TL
Ücretsiz Kargo
Teka GZC 64300 XBC BK (E4) Siyah Ankastre Ocak
| Kullanım Türü | : Ankastre |
| Ocak Tipi | : Doğalgazlı |
| Ocak Yüzeyi | : Cam |
| Toplam Göz Sayısı | : 4 Gözlü |
| Gazlı Göz Sayısı | : 4 |
| Ocak Izgara Tipi | : Döküm |
| Kontrol Paneli | : Düğmeli |
| Genişlik | : 60 cm |
| Derinlik | : 51 cm |
| Yükseklik | : 9 cm |
| Renk | : Siyah |
Henüz ürüne yapılan bir yorum bulunmamaktadır.
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 7.328,00 TL | 21.983,99 TL |
| 4 | 5.715,84 TL | 22.863,36 TL |
| 5 | 4.396,80 TL | 21.983,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.540,37 TL | 22.863,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.992,00 TL | 21.983,99 TL |
| 3 | 7.328,00 TL | 21.983,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.883,84 TL | 23.303,04 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.760,21 TL | 24.841,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.992,00 TL | 21.983,99 TL |
| 3 | 7.328,00 TL | 21.983,99 TL |
| 4 | 5.496,00 TL | 21.983,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.664,00 TL | 21.983,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.540,37 TL | 22.863,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.992,00 TL | 21.983,99 TL |
| 3 | 7.328,00 TL | 21.983,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.664,00 TL | 21.983,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.613,65 TL | 23.522,85 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.992,00 TL | 21.983,99 TL |
| 3 | 7.328,00 TL | 21.983,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.883,84 TL | 23.303,04 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.760,21 TL | 24.841,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.992,00 TL | 21.983,99 TL |
| 3 | 7.328,00 TL | 21.983,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.883,84 TL | 23.303,04 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.760,21 TL | 24.841,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.992,00 TL | 21.983,99 TL |
| 3 | 7.328,00 TL | 21.983,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.883,84 TL | 23.303,04 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.760,21 TL | 24.841,89 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 7.328,00 TL | 21.983,99 TL |
| 4 | 5.715,84 TL | 22.863,36 TL |
| 5 | 4.396,80 TL | 21.983,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.540,37 TL | 22.863,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.992,00 TL | 21.983,99 TL |
| 3 | 7.328,00 TL | 21.983,99 TL |
| 4 | 5.496,00 TL | 21.983,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.664,00 TL | 21.983,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.540,37 TL | 22.863,33 TL |
21.983,99 TL
