banner

Miele DA 4228 W Duvar Tipi Davlumbaz

Miele AD-10888810 2550000249506 2550000249506

Bu ürünün satışı bulunmamaktadır.

Marka: Miele
SKU: AD-10888810
GTIN: 2550000249506
Ücretsiz kargo
69.990,00 ₺
banner
Ürün Açıklaması
 
  
A++ Enerji Sınıfı

630 m3 Güç Kapasiteli

Çelik

1198X34X520 mm ( G X Y X D )

Miele CleanCover: Yağ filtresinin arkasında Miele CleanCover bulunur: Keskin metal kenarlar ve elektrikli parçalar yerine burada sadece kapalı ve düz bir yüzey bulunur. Bu parça çok kolay temizlenebilir özelliktedir ve sizi kablo ile motor parçalarına karşı korur.

Eco Paket: ECO paketli yüksek verimli davlumbazlar mükemmel güç değerlerinin yanı sıra mükemmel bir enerji tüketimi sağlar. Bu davlumbazlar sıradan davlumbazlarla kıyaslandığında % 70'e varan enerji tasarrufu sağlar.

Sessiz: Etkili ve çok sessiz. Aspiratör, baca ve davlumbaz gövdesi özel sönümleyici matlar ile donatılmıştır ve etkili bir izolasyona sahiptir. Böylelikle yüksek hava performansında da normal bir sohbete devam edilebilmektedir.

Kalite, Yüksek Performans: Miele davlumbazları hem yüksek kaliteli hem de çift taraflı çeken radyal fanlar sunar. Büyük güç üreten bu parçalar yüksek hava akışı ve optimum çekiş gücü sağlar. Ürettikleri yüksek güce rağmen bu fanlar sessiz çalışır.

Active AirClean Filtre: Miele davlumbazlar, turbo için yağ filtresinin yanı sıra Active AirClean filtresinden de faydalanır. Bu Miele filtresi kokuları etkili ve uzun süreli bertaraf edebilir.

10 Katmanlı Çelik-Metal yağ filtresi: Miele davlumbazlar 10 katmanlı bir çelik metal filtre ile donatılmıştır. Kaplama ve filtre çerçevesi yüksek kaliteli çelik. Bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanan yağ filtresinde görünür renk solmaları meydana gelmez. Miele yağ filtreleri bu sayede uzun süre yüksek kaliteli görünür.

Tek katmanlı emniyet camı: Cam ve çelik malzeme kombinasyonuna sahip Miele davlumbazlar, tek camlı bir emniyet camı ile donatılmıştır. Kırılma durumunda kesin kenarlar olmayacak şekilde küçük parçalara ayrılır. Gördüğünüz üzere: Miele beklenmedik durumlarda bile maksimum güvenlik sunar.

Güvenlik Kapanması: Davlumbaz 10 saat sonra otomatik olarak kapanır. Bu sayede hata yapsanız bile maksimum güvenlik sunulur.

Teleskobik baca: Teleskopik baca sayesinde Miele duvar ve ada davlumbazları pişirme bölgesine uygun olarak istenen yüksekliğe monte edilebilir.

Almanyada Üretim & El işçiliği : Miele davlumbazların neredeyse tamamı Arnsberg'de geliştiriliyor ve büyük ölçüde el işçiliğiyle üretiliyor. Tüm davlumbazlar eşsizdir. Tüm üretim aşamalarında titiz el işçiliği uygulanmakta: Bükme, kaynak ve zımpara Çalışanların angajmanı, bilgi birikimi, yaratıcılığı ve tutkusu Miele'nin pazar başarısına büyük katkı sağlamaktadır.

Kusursuz İşleme: Miele davlumbazlar yüksek kaliteli kaynak edilmiş ve zımparalanmış bir davlumbaz gövdesine ve çelik bacaya sahiptir. Miele davlumbazların kalitesi daha ilk görüşte büyüler: Miele davlumbazların vazgeçilmez özellikleri arasında kesin hatlar ve kusursuz bağlantılar yer alır. Mükemmelliğin keyfini sürün!

Led Projektör: Göz ve çevre için LED projektörler öne çıkar. Bir Miele LED projektörü sadece 3 veya 4,5 W tüketir ve bu şekilde çok elektrik tasarruf eder. Miele LED'leri ocağı sıcak, doğal renklerde her yeri eşit aydınlatır.

FAN süresi uzatma: Otomatik fan süresini uzatma fonksiyonu sayesinde pişirme esnasında meydana gelen ve pişirme sonrasında da mutfakta bulunan tüm kokular yok edilir. Davlumbaz 5 veya 15 dakika sonra otomatik olarak kapanır.

Filtre Göstergesi: Miele davlumbazınızda bulunan yağ veya aktif karbon filtresi dolması durumunda, kırmızı LED ışığı yanmaya başlar. Bu durumda filtre en kısa zamanda değiştirilmesi gerekir. Filtrenin fabrika ayarlı kullanım süresini bireysel olarak değiştirebilirsiniz: Yağ filtresi temizleme göstergesi 20, 30, 40 veya 50 saat olarak ayarlanabilir, aktif karbon filtresi değişimi ise 120, 180 veya 240 saat olarak ayarlanabilir.

Con@ctivity 2.0 / 3.0:  Düşük enerji tüketimi karşılığında daima optimum buhar ve koku çekimi: Bir Miele davlumbazı, Con@ctivity 2.0 otomatik fonksiyonuyla donatılmışsa işlem tamamen otomatik gerçekleştirir. Çünkü Miele Con@ctivity 2.0 sayesinde davlumbaz pişirme alanıyla iletişim kurabilir. Con@ctivity 2.0 pişirme alanında gerçekleşenlere ait bilgileri alır ve bunları davlumbazın fan kontrol birimine iletir. Miele davlumbazınız bu sayede otomatik olarak doğru çalışma kademesini ayarlar ve optimum oda kliması sunar. Bu sayede tamamen pişirme sürecine odaklanabilirsiniz. Davlumbazı kapatmanız bile gerekmez. Otomatik bir süre uzatması sonunda davlumbaz otomatik olarak kapanır ve böylece enerji tasarrufu sağlanır. Ayrıca, davlumbazı manuel olarak da ayarlayabilirsiniz. Pişirme alanı ve davlumbaz arasındaki iletişim telsiz teknolojisiyle kumanda edilir. Davlumbaz fabrikada telsiz modülü ile donatılmıştır ve bir Miele pişirme alanı için gereken iletişim modülü de davlumbazın teslimat kapsamına dahildir. Con@ctivity 3.0 fonksiyonunda davlumbaz ile ocak arasındaki iletişim WLAN ile sağlanır. Con@ctivity 3.0 fonksiyonu kullanımında buhar çekişi, MobileControl sayesinde ayrıca Miele@mobile App uygulaması ile kumanda edilebilmektedir.

Eco-Motor: Bir davlumbazın kalbi motorudur. Miele'de kısmen standart motorlara kıyasla %70'e kadar daha fazla enerji tasarrufu sağlayan ECO motorları kullanılır. Ayrıca son derece sessiz ve aynen diğer Miele davlumbazlarındaki motorlar gibi de yüksek performanslıdır.

Miele Bireysel: Müşteri istekleri Miele'de en yüksek önceliğe sahiptir. Tasarım tercihleri, havalandırma uzunlukları, ortam koşulları, pişirme alışkanlıkları, cihaz ölçüsü ve özel istekler – Miele davlumbazlar çok geniş bir yelpazeye sahiptir. İstek üzerine baca uzunluğunu, davlumbaz genişliğini ve derinliğini kendi ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. Ayrıca davlumbazları istediğiniz RAL renginde sipariş edebilirsiniz.

Tasarım: Miele, her türlü gereksinime uygun birçok farklı tasarım ve fonksiyon donanımları sunan davlumbaz seçenekleri sağlıyor. Miele davlumbazlar özel olduğu kadar sade özelliktedir. Karakteristik, fonksiyonel ve zamana karşı koyan tasarımlar!

Güç Kademesi: Güç kademesi özellikle kısa süreli acil ihtiyaçlar için çok yüksek çekim gücü sunmaktadır. Örneğin yemeklerin yanması sonucu oluşan güçlü buhar veya kokuyu gidermek için. Yoğun kademe, fanın 5 dakika sonra otomatik olarak kademe 3'e geri gelecek şekilde programlanabilir. Bu sayede enerji sarfiyatı önlenmiş olur.

Geri tepme klapası: Tüm cihazlar ile birlikte verilen geri tepme klapası sayesinde mutfağa herhangi bir soğuk veya sıcak hava akımı oluşumu önlemlenmektedir. Davlumbazınızın fanı üzerinde bulunan havalandırma bağlantısına yerleştirilen bu parça sayesinde boru sistemi arasında bulunan açıklık kapatılır.

Mobile Kontrol: MobileControl sayesinde davlumbaz akıllı telefon veya tablet PC ile uzaktan kumanda edilir. Bunun için Miele@mobile App uygulaması ile WLAN teknolojisi birlikte kullanılır. Bu şekilde aydınlatma, fan kademeleri ve de ek çalışma süresi ayarlanabilir. Ayrıca filtrenin doluluğu sorgulanabilmektedir.

Otomatik Enerji Tasarrufu: Akıllı PowerManagement sayesinde davlumbaz, kullanıcının müdahale etmesine gerek kalmadan otomatik enerji tasarrufu sağlar. Güç kademeleri verilen süre içerisinde otomatik olarak azalır. Küçük çalışma kademesi daha az enerji tüketimi anlamına gelmektedir.

Çift taraflı emici fan: Güçlü ve sessiz: Her iki yönlü radyal fanlar, çok az ses çıkarmasına rağmen yüksek hava ve emiş gücüne sahip.

rün detayları - DA 4228 W Puristic Plus

Model 
Duvar dolap davlumbazı
Tasarım 
Renk
Çelik
Özel imalatta RAL rengi mümkün
Müşteri isteğine göre özel uyarlama yapılabilir
Özel üretimde farklı yükseklikler mümkün
Özel üretimde farklı genişlikler mümkün
İşletim türleri 
Hava iletim türü
Baca bağlantısı
Kullanım konforu 
Elektronik kumanda
LED'li basmalı tuşlar
Güç kademeleri (yoğunluk kademesi olmadan)
3
Yoğunluk kademesi
Programlanabilir yoğun kademeyi kapatma
Süre uzatma 5 v. 15 dak.
Programlanabilir yağ filtresi doluluk göstergesi
Akustik paket
Bakım konforu 
CleanCover temizlik dostu davlumbaz iç kısmı
Verim ve kalıcılık 
Enerji verimliliği sınıfı (A++ - E)
A++
Yıllık enerji tüketimi, kWh/yıl
28,8
Akışkanlar için dinamik verim sınıfı
A
Aydınlatma verimlilik sınıfı
A
Yağ ayrıştırma derecesi sınıfı
A
PowerManagement sistemi
ECO-Paket
Ev aletlerini ağda birleştirme 
Miele@home
WiFiConn@ct
MobileControl
Otomatik fonksiyon Con@ctivity 2.0
Otomatik fonksiyon Con@ctivity 3.0
Filtre sistemi 
Bulaşık makinesi için uygun çelik metal yağ filtresi
4
Aydınlatma 
LED
Adet x Watt
3 x 3 W
Aydınlatma gücü, Lx
440
Isı rengi, K
3.500
Fan 
Çift taraflı emici fan
Doğru akımlı motor (DC motoru)
Baca bağlantılı çalışma için maks. atık hava ünitesinde hava gücü (harici varyasyonda yoktur) 
Hava gücü kademesi 1 (m³/h), EN 61591'e göre
190
Hava gücü kademesi 2 (m³/h), EN 61591'e göre
290
Hava gücü kademesi 3 (m³/h), EN 61591'e göre
390
Hava gücü yoğunluk kademesi (m³/h), EN 61591'e göre
630
Ses gücü kademesi 1 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre
36
Ses gücü kademesi 2 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre
45
Ses gücü kademesi 3 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre
52
Ses gücü yoğunluk kademesi (dB(A) re1pW) n. EN 60704-3
64
Ses düzeyi kademesi 1 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre
21
Ses düzeyi kademesi 2 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre
30
Ses düzeyi kademesi 3 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre
37
Ses düzeyi yoğunluk kademesi (dB(A) re20µPa) n. EN 60704-2-13
49
Turbo için hava gücü 
Hava gücü kademesi 1 (m³/h), EN 61591'e göre
110
Hava gücü kademesi 2 (m³/h), EN 61591'e göre
185
Hava gücü kademesi 3 (m³/h), EN 61591'e göre
315
Hava gücü yoğunluk kademesi (m³/h), EN 61591'e göre
460
Ses gücü kademesi 1 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre
45
Ses gücü kademesi 2 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre
53
Ses gücü kademesi 3 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre
64
Ses gücü yoğunluk kademesi (dB(A) re1pW) n. EN 60704-3
73
Ses düzeyi kademesi 1 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre
30
Ses düzeyi kademesi 2 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre
38
Ses düzeyi kademesi 3 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre
49
Ses düzeyi yoğunluk kademesi (dB(A) re20µPa) n. EN 60704-2-13
58
Güvenlik 
Güvenlik kapatması
Teknik veriler 
Atık hava ve harici toplam davlumbaz yüksekliği, mm
685
-
1.005
Davlumbaz gövdesinin genişliği, mm
1.198
Davlumbaz gövdesi yüksekliği, mm
62
Davlumbaz gövdesi derinliği, mm
500
Elektrikli pişirme alanları üzerine asgari mesafe, mm
450
Gazlı pişirme alanları üzerine asgari mesafe (maks. 12,6 kW toplam güç, brülör ≤ 4,5 kW), mm
650
Net ağırlık, kg
27,0
Elektrik hattı uzunluğu, m
1,5
Koruyucu kontak fişi
Tüm bağlantı, kW
0,09
Gerilim, V
230
Sigorta, A
10
Frekans Hz
50
Faz sayısı
1
Montaj bilgileri 
Hava çıkışı bağlantısı üst
Hava çıkışı üst ve arka
Hava çıkış ağzının çapı, mm
150
Teleskoplandırılabilir baca
Teleskoplandırılabilir duvar tutma sacı
Cihazla verilen aksesuar 
Geri tepme klapasi
KM için iletişim modülü Con@ctivity 2.0
XKS 3000 Z
Ürün Açıklaması
 
  
A++ Enerji Sınıfı

630 m3 Güç Kapasiteli

Çelik

1198X34X520 mm ( G X Y X D )

Miele CleanCover: Yağ filtresinin arkasında Miele CleanCover bulunur: Keskin metal kenarlar ve elektrikli parçalar yerine burada sadece kapalı ve düz bir yüzey bulunur. Bu parça çok kolay temizlenebilir özelliktedir ve sizi kablo ile motor parçalarına karşı korur.

Eco Paket: ECO paketli yüksek verimli davlumbazlar mükemmel güç değerlerinin yanı sıra mükemmel bir enerji tüketimi sağlar. Bu davlumbazlar sıradan davlumbazlarla kıyaslandığında % 70'e varan enerji tasarrufu sağlar.

Sessiz: Etkili ve çok sessiz. Aspiratör, baca ve davlumbaz gövdesi özel sönümleyici matlar ile donatılmıştır ve etkili bir izolasyona sahiptir. Böylelikle yüksek hava performansında da normal bir sohbete devam edilebilmektedir.

Kalite, Yüksek Performans: Miele davlumbazları hem yüksek kaliteli hem de çift taraflı çeken radyal fanlar sunar. Büyük güç üreten bu parçalar yüksek hava akışı ve optimum çekiş gücü sağlar. Ürettikleri yüksek güce rağmen bu fanlar sessiz çalışır.

Active AirClean Filtre: Miele davlumbazlar, turbo için yağ filtresinin yanı sıra Active AirClean filtresinden de faydalanır. Bu Miele filtresi kokuları etkili ve uzun süreli bertaraf edebilir.

10 Katmanlı Çelik-Metal yağ filtresi: Miele davlumbazlar 10 katmanlı bir çelik metal filtre ile donatılmıştır. Kaplama ve filtre çerçevesi yüksek kaliteli çelik. Bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanan yağ filtresinde görünür renk solmaları meydana gelmez. Miele yağ filtreleri bu sayede uzun süre yüksek kaliteli görünür.

Tek katmanlı emniyet camı: Cam ve çelik malzeme kombinasyonuna sahip Miele davlumbazlar, tek camlı bir emniyet camı ile donatılmıştır. Kırılma durumunda kesin kenarlar olmayacak şekilde küçük parçalara ayrılır. Gördüğünüz üzere: Miele beklenmedik durumlarda bile maksimum güvenlik sunar.

Güvenlik Kapanması: Davlumbaz 10 saat sonra otomatik olarak kapanır. Bu sayede hata yapsanız bile maksimum güvenlik sunulur.

Teleskobik baca: Teleskopik baca sayesinde Miele duvar ve ada davlumbazları pişirme bölgesine uygun olarak istenen yüksekliğe monte edilebilir.

Almanyada Üretim & El işçiliği : Miele davlumbazların neredeyse tamamı Arnsberg'de geliştiriliyor ve büyük ölçüde el işçiliğiyle üretiliyor. Tüm davlumbazlar eşsizdir. Tüm üretim aşamalarında titiz el işçiliği uygulanmakta: Bükme, kaynak ve zımpara Çalışanların angajmanı, bilgi birikimi, yaratıcılığı ve tutkusu Miele'nin pazar başarısına büyük katkı sağlamaktadır.

Kusursuz İşleme: Miele davlumbazlar yüksek kaliteli kaynak edilmiş ve zımparalanmış bir davlumbaz gövdesine ve çelik bacaya sahiptir. Miele davlumbazların kalitesi daha ilk görüşte büyüler: Miele davlumbazların vazgeçilmez özellikleri arasında kesin hatlar ve kusursuz bağlantılar yer alır. Mükemmelliğin keyfini sürün!

Led Projektör: Göz ve çevre için LED projektörler öne çıkar. Bir Miele LED projektörü sadece 3 veya 4,5 W tüketir ve bu şekilde çok elektrik tasarruf eder. Miele LED'leri ocağı sıcak, doğal renklerde her yeri eşit aydınlatır.

FAN süresi uzatma: Otomatik fan süresini uzatma fonksiyonu sayesinde pişirme esnasında meydana gelen ve pişirme sonrasında da mutfakta bulunan tüm kokular yok edilir. Davlumbaz 5 veya 15 dakika sonra otomatik olarak kapanır.

Filtre Göstergesi: Miele davlumbazınızda bulunan yağ veya aktif karbon filtresi dolması durumunda, kırmızı LED ışığı yanmaya başlar. Bu durumda filtre en kısa zamanda değiştirilmesi gerekir. Filtrenin fabrika ayarlı kullanım süresini bireysel olarak değiştirebilirsiniz: Yağ filtresi temizleme göstergesi 20, 30, 40 veya 50 saat olarak ayarlanabilir, aktif karbon filtresi değişimi ise 120, 180 veya 240 saat olarak ayarlanabilir.

Con@ctivity 2.0 / 3.0:  Düşük enerji tüketimi karşılığında daima optimum buhar ve koku çekimi: Bir Miele davlumbazı, Con@ctivity 2.0 otomatik fonksiyonuyla donatılmışsa işlem tamamen otomatik gerçekleştirir. Çünkü Miele Con@ctivity 2.0 sayesinde davlumbaz pişirme alanıyla iletişim kurabilir. Con@ctivity 2.0 pişirme alanında gerçekleşenlere ait bilgileri alır ve bunları davlumbazın fan kontrol birimine iletir. Miele davlumbazınız bu sayede otomatik olarak doğru çalışma kademesini ayarlar ve optimum oda kliması sunar. Bu sayede tamamen pişirme sürecine odaklanabilirsiniz. Davlumbazı kapatmanız bile gerekmez. Otomatik bir süre uzatması sonunda davlumbaz otomatik olarak kapanır ve böylece enerji tasarrufu sağlanır. Ayrıca, davlumbazı manuel olarak da ayarlayabilirsiniz. Pişirme alanı ve davlumbaz arasındaki iletişim telsiz teknolojisiyle kumanda edilir. Davlumbaz fabrikada telsiz modülü ile donatılmıştır ve bir Miele pişirme alanı için gereken iletişim modülü de davlumbazın teslimat kapsamına dahildir. Con@ctivity 3.0 fonksiyonunda davlumbaz ile ocak arasındaki iletişim WLAN ile sağlanır. Con@ctivity 3.0 fonksiyonu kullanımında buhar çekişi, MobileControl sayesinde ayrıca Miele@mobile App uygulaması ile kumanda edilebilmektedir.

Eco-Motor: Bir davlumbazın kalbi motorudur. Miele'de kısmen standart motorlara kıyasla %70'e kadar daha fazla enerji tasarrufu sağlayan ECO motorları kullanılır. Ayrıca son derece sessiz ve aynen diğer Miele davlumbazlarındaki motorlar gibi de yüksek performanslıdır.

Miele Bireysel: Müşteri istekleri Miele'de en yüksek önceliğe sahiptir. Tasarım tercihleri, havalandırma uzunlukları, ortam koşulları, pişirme alışkanlıkları, cihaz ölçüsü ve özel istekler – Miele davlumbazlar çok geniş bir yelpazeye sahiptir. İstek üzerine baca uzunluğunu, davlumbaz genişliğini ve derinliğini kendi ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. Ayrıca davlumbazları istediğiniz RAL renginde sipariş edebilirsiniz.

Tasarım: Miele, her türlü gereksinime uygun birçok farklı tasarım ve fonksiyon donanımları sunan davlumbaz seçenekleri sağlıyor. Miele davlumbazlar özel olduğu kadar sade özelliktedir. Karakteristik, fonksiyonel ve zamana karşı koyan tasarımlar!

Güç Kademesi: Güç kademesi özellikle kısa süreli acil ihtiyaçlar için çok yüksek çekim gücü sunmaktadır. Örneğin yemeklerin yanması sonucu oluşan güçlü buhar veya kokuyu gidermek için. Yoğun kademe, fanın 5 dakika sonra otomatik olarak kademe 3'e geri gelecek şekilde programlanabilir. Bu sayede enerji sarfiyatı önlenmiş olur.

Geri tepme klapası: Tüm cihazlar ile birlikte verilen geri tepme klapası sayesinde mutfağa herhangi bir soğuk veya sıcak hava akımı oluşumu önlemlenmektedir. Davlumbazınızın fanı üzerinde bulunan havalandırma bağlantısına yerleştirilen bu parça sayesinde boru sistemi arasında bulunan açıklık kapatılır.

Mobile Kontrol: MobileControl sayesinde davlumbaz akıllı telefon veya tablet PC ile uzaktan kumanda edilir. Bunun için Miele@mobile App uygulaması ile WLAN teknolojisi birlikte kullanılır. Bu şekilde aydınlatma, fan kademeleri ve de ek çalışma süresi ayarlanabilir. Ayrıca filtrenin doluluğu sorgulanabilmektedir.

Otomatik Enerji Tasarrufu: Akıllı PowerManagement sayesinde davlumbaz, kullanıcının müdahale etmesine gerek kalmadan otomatik enerji tasarrufu sağlar. Güç kademeleri verilen süre içerisinde otomatik olarak azalır. Küçük çalışma kademesi daha az enerji tüketimi anlamına gelmektedir.

Çift taraflı emici fan: Güçlü ve sessiz: Her iki yönlü radyal fanlar, çok az ses çıkarmasına rağmen yüksek hava ve emiş gücüne sahip.

rün detayları - DA 4228 W Puristic Plus

Model 
Duvar dolap davlumbazı
Tasarım 
Renk
Çelik
Özel imalatta RAL rengi mümkün
Müşteri isteğine göre özel uyarlama yapılabilir
Özel üretimde farklı yükseklikler mümkün
Özel üretimde farklı genişlikler mümkün
İşletim türleri 
Hava iletim türü
Baca bağlantısı
Kullanım konforu 
Elektronik kumanda
LED'li basmalı tuşlar
Güç kademeleri (yoğunluk kademesi olmadan)
3
Yoğunluk kademesi
Programlanabilir yoğun kademeyi kapatma
Süre uzatma 5 v. 15 dak.
Programlanabilir yağ filtresi doluluk göstergesi
Akustik paket
Bakım konforu 
CleanCover temizlik dostu davlumbaz iç kısmı
Verim ve kalıcılık 
Enerji verimliliği sınıfı (A++ - E)
A++
Yıllık enerji tüketimi, kWh/yıl
28,8
Akışkanlar için dinamik verim sınıfı
A
Aydınlatma verimlilik sınıfı
A
Yağ ayrıştırma derecesi sınıfı
A
PowerManagement sistemi
ECO-Paket
Ev aletlerini ağda birleştirme 
Miele@home
WiFiConn@ct
MobileControl
Otomatik fonksiyon Con@ctivity 2.0
Otomatik fonksiyon Con@ctivity 3.0
Filtre sistemi 
Bulaşık makinesi için uygun çelik metal yağ filtresi
4
Aydınlatma 
LED
Adet x Watt
3 x 3 W
Aydınlatma gücü, Lx
440
Isı rengi, K
3.500
Fan 
Çift taraflı emici fan
Doğru akımlı motor (DC motoru)
Baca bağlantılı çalışma için maks. atık hava ünitesinde hava gücü (harici varyasyonda yoktur) 
Hava gücü kademesi 1 (m³/h), EN 61591'e göre
190
Hava gücü kademesi 2 (m³/h), EN 61591'e göre
290
Hava gücü kademesi 3 (m³/h), EN 61591'e göre
390
Hava gücü yoğunluk kademesi (m³/h), EN 61591'e göre
630
Ses gücü kademesi 1 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre
36
Ses gücü kademesi 2 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre
45
Ses gücü kademesi 3 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre
52
Ses gücü yoğunluk kademesi (dB(A) re1pW) n. EN 60704-3
64
Ses düzeyi kademesi 1 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre
21
Ses düzeyi kademesi 2 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre
30
Ses düzeyi kademesi 3 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre
37
Ses düzeyi yoğunluk kademesi (dB(A) re20µPa) n. EN 60704-2-13
49
Turbo için hava gücü 
Hava gücü kademesi 1 (m³/h), EN 61591'e göre
110
Hava gücü kademesi 2 (m³/h), EN 61591'e göre
185
Hava gücü kademesi 3 (m³/h), EN 61591'e göre
315
Hava gücü yoğunluk kademesi (m³/h), EN 61591'e göre
460
Ses gücü kademesi 1 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre
45
Ses gücü kademesi 2 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre
53
Ses gücü kademesi 3 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre
64
Ses gücü yoğunluk kademesi (dB(A) re1pW) n. EN 60704-3
73
Ses düzeyi kademesi 1 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre
30
Ses düzeyi kademesi 2 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre
38
Ses düzeyi kademesi 3 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre
49
Ses düzeyi yoğunluk kademesi (dB(A) re20µPa) n. EN 60704-2-13
58
Güvenlik 
Güvenlik kapatması
Teknik veriler 
Atık hava ve harici toplam davlumbaz yüksekliği, mm
685
-
1.005
Davlumbaz gövdesinin genişliği, mm
1.198
Davlumbaz gövdesi yüksekliği, mm
62
Davlumbaz gövdesi derinliği, mm
500
Elektrikli pişirme alanları üzerine asgari mesafe, mm
450
Gazlı pişirme alanları üzerine asgari mesafe (maks. 12,6 kW toplam güç, brülör ≤ 4,5 kW), mm
650
Net ağırlık, kg
27,0
Elektrik hattı uzunluğu, m
1,5
Koruyucu kontak fişi
Tüm bağlantı, kW
0,09
Gerilim, V
230
Sigorta, A
10
Frekans Hz
50
Faz sayısı
1
Montaj bilgileri 
Hava çıkışı bağlantısı üst
Hava çıkışı üst ve arka
Hava çıkış ağzının çapı, mm
150
Teleskoplandırılabilir baca
Teleskoplandırılabilir duvar tutma sacı
Cihazla verilen aksesuar 
Geri tepme klapasi
KM için iletişim modülü Con@ctivity 2.0
XKS 3000 Z
Kendi görüşünü yaz
  • Yorum Yapabilmeniz için Ürünü Satın almalısınız.
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 34.995,00 69.990,00
3 23.976,24 71.928,72
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 34.995,00 69.990,00
3 23.976,24 71.928,72
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 34.995,00 69.990,00
3 23.976,24 71.928,72
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 34.995,00 69.990,00
3 23.976,24 71.928,72
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 34.995,00 69.990,00
3 23.976,24 71.928,72
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 34.995,00 69.990,00
3 24.029,90 72.089,70
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 34.995,00 69.990,00
3 23.976,24 71.928,72
Filtrele
Sort
display