| ÖZELLİKLER | |
| SMART TV | Evet |
| Ekran Boyutu | 210.82 cm / 83 inç |
| İşletim Sistemi İçin Ek Bilgiler | α9 AI Processor 4K Gen6 |
| Standsız boyutlar (G/Y/D) | 184.7 cm / 105.2 cm / 2.8 cm |
| İşlemci | webOS 23 |
| Görüntü kalitesi | 4K UHD |
| Ürün Tipi | OLED TV |
| Ekran Tipi | OLED |
| HDR Tipi | HDR10+ |
| HDR (Yüksek dinamik aralık) | Dolby Vision / HDR10 / HLG |
| LED Teknolojisi | UHD TV |
| Parlaklık | 500 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 |
| Görüntü Oranı | 16:9 |
| Dahili Uydu Alıcı | Evet |
| Ses Çıkışı | Evet |
| Bluetooth | Evet |
| Bağlantılar | HDMI, Bluetooth 5.0, Wifi 802.11ac, USB, LAN, CI S |
| USB bağlantı sayısı | 3 |
| HDMI Giriş Sayısı | 4 |
| WİFİ | Evet |
| Standlı Ağırlık | 46.9 |
| Ambalaj Boyutu | 205 cm / 121 cm / 25.3 cm |
| Üretim Yeri | Polonya |
| Üretici Garantisi | 2 Yıl LG Türkiye Garantili |
| Standlı boyutlar (G/Y/D) | 184.7 cm / 111.5 cm / 32.1 cm |
| Standlı Genişlik | 184.7 |
| Ambalajlı Ağırlık | 56.3 |
| Standsız Ağırlık | 40.9 |
| Standsız Genişlik | 184.7 |
| Renk (temel) | Siyah |
| Standsız Derinlik | 2.8 |
| Standlı Derinlik | 32.1 |
| Kutu İçeriği | Kumanda, Güç Kablosu, Pil, Kullanım Kılavuzu |
| Ambalaj Genişliği | 205 |
| Ambalaj Yüksekliği | 121 |
| Ambalaj Derinliği | 25.3 |
| Çevre Ölçüsü | 497.6 cm |
| Standlı Yükseklik | 111.5 |
| Renk (Üreticiye Göre) | Siyah |
| Standsız Yükseklik | 105.2 |
| AB Enerji Verimliliği Ölçeği (EU 2017/1369) | A-G |
| Energy efficiency class Color Code (EU 2017/1369) | RGB - 236 102 8 |
| Enerji Verimliliği Sınıfı (HDR) | G |
| Enerji Verimliliği Sınıfı (EU 2017/1369) | F |
| Ekran boyutu(cm) | 210.82 |
| Ekran Boyutu (inç) | 83 |
| SDR Modunda Güç Tüketimi (kWh/1000h) | 150 |
| HDR Modunda Güç Tüketimi (kWh/1000h) | 284 |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 |
Henüz ürüne yapılan bir yorum bulunmamaktadır.
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 77.903,66 TL | 233.710,99 TL |
| 4 | 60.764,86 TL | 243.059,44 TL |
| 5 | 46.742,20 TL | 233.710,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 27.006,60 TL | 243.059,40 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 116.855,50 TL | 233.710,99 TL |
| 3 | 77.903,66 TL | 233.710,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 38.951,83 TL | 233.710,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 29.343,71 TL | 264.093,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 116.855,50 TL | 233.710,99 TL |
| 3 | 77.903,66 TL | 233.710,99 TL |
| 4 | 58.427,75 TL | 233.710,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 38.951,83 TL | 233.710,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 27.006,60 TL | 243.059,40 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 116.855,50 TL | 233.710,99 TL |
| 3 | 77.903,66 TL | 233.710,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 38.951,83 TL | 233.710,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 27.785,64 TL | 250.070,76 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 116.855,50 TL | 233.710,99 TL |
| 3 | 77.903,66 TL | 233.710,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 41.288,94 TL | 247.733,64 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 29.343,71 TL | 264.093,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 116.855,50 TL | 233.710,99 TL |
| 3 | 77.903,66 TL | 233.710,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 41.288,94 TL | 247.733,64 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 29.343,71 TL | 264.093,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 116.855,50 TL | 233.710,99 TL |
| 3 | 77.903,66 TL | 233.710,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 38.951,83 TL | 233.710,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 29.343,71 TL | 264.093,39 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 77.903,66 TL | 233.710,99 TL |
| 4 | 60.764,86 TL | 243.059,44 TL |
| 5 | 46.742,20 TL | 233.710,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 27.006,60 TL | 243.059,40 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 116.855,50 TL | 233.710,99 TL |
| 3 | 77.903,66 TL | 233.710,99 TL |
| 4 | 58.427,75 TL | 233.710,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 38.951,83 TL | 233.710,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 27.006,60 TL | 243.059,40 TL |
233.710,99 TL
