LG F4Y5EYW0W Vivace 11 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi
Stok Kodu:
F4Y5EYW0W.ABWPLTK
Marka:
LG
32.981,99 TL
Ücretsiz Kargo
5 iş günü içinde kargoda!
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Yıkama Kapasitesi | 11 Kg |
| Kalabalık Aileler İçin | Uygun |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Diğer Özellikler | ** |
| Kurutma Özelliği | Yok |
| Kırışıklık Önleme | Yok |
| Devir Sayısı Seçme | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Yük Sensörü | Yok |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Deterjan Sistemi | Var |
| Otomatik Yük Miktarı | Yok |
| Tasarım | ** |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 565 mm |
| Ek Özellikler | ** |
| Wİ-Fİ | Var |
| Buharlı Yıkama | Yok |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Program Sonu Uyarısı | Var |
| Duşlama Sistemi | Yok |
| Programlar | ** |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Zaman Erteleme | Var |
| Soğuk Yıkama | Var |
Henüz ürüne yapılan bir yorum bulunmamaktadır.
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 10.994,00 TL | 32.981,99 TL |
| 4 | 8.575,32 TL | 34.301,28 TL |
| 5 | 6.596,40 TL | 32.981,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 3.811,25 TL | 34.301,25 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 16.491,00 TL | 32.981,99 TL |
| 3 | 10.994,00 TL | 32.981,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 5.497,00 TL | 32.981,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 4.141,07 TL | 37.269,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 16.491,00 TL | 32.981,99 TL |
| 3 | 10.994,00 TL | 32.981,99 TL |
| 4 | 8.245,50 TL | 32.981,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 5.497,00 TL | 32.981,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 3.811,25 TL | 34.301,25 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 16.491,00 TL | 32.981,99 TL |
| 3 | 10.994,00 TL | 32.981,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 5.497,00 TL | 32.981,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 3.921,19 TL | 35.290,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 16.491,00 TL | 32.981,99 TL |
| 3 | 10.994,00 TL | 32.981,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 5.826,82 TL | 34.960,92 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 4.141,07 TL | 37.269,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 16.491,00 TL | 32.981,99 TL |
| 3 | 10.994,00 TL | 32.981,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 5.826,82 TL | 34.960,92 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 4.141,07 TL | 37.269,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 16.491,00 TL | 32.981,99 TL |
| 3 | 10.994,00 TL | 32.981,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 5.497,00 TL | 32.981,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 4.141,07 TL | 37.269,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 10.994,00 TL | 32.981,99 TL |
| 4 | 8.575,32 TL | 34.301,28 TL |
| 5 | 6.596,40 TL | 32.981,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 3.811,25 TL | 34.301,25 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 16.491,00 TL | 32.981,99 TL |
| 3 | 10.994,00 TL | 32.981,99 TL |
| 4 | 8.245,50 TL | 32.981,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 5.497,00 TL | 32.981,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 3.811,25 TL | 34.301,25 TL |
32.981,99 TL
