LG DFC435FP 14 Kişilik QuadWash Solo Bulaşık Makinesi
Stok Kodu:
DFC435FP.APZPLTK
Marka:
LG
43.002,99 TL
Ücretsiz Kargo
5 iş günü içinde kargoda!
| ÖZELLİKLER | |
| Yerleştir | Harici |
| Ürün Tipi | Bulaşık Makinesi |
| Havadan Yayılan Akustik Gürültü Emisyonları | 43 |
| Yerleştir | Harici |
| Programlar | Eko Yoğun Eskpres Oto Hassas 40 Derece Su Tasarruf |
| Program sayısı | 10 |
| Özel Nitelikler | Extra Dry + Auto Open Dry |
| Ayarlanabilir başlangıç zamanı | Evet |
| Kutu İçeriği | Kullanım Kılavuzu |
| Renk (Üreticiye Göre) | Platin Gümüş |
| Boyutlar (G/Y/D) | 60 cm x 60 cm x 85 cm |
| Ağırlık | 52 |
| Yükseklik | 60 |
| Genişlik | 60 |
| Derinlik | 85 |
| Ambalaj Boyutu | 68 cm / 68 cm / 89 cm |
| Ambalaj Genişliği | 68 |
| Ambalaj Yüksekliği | 68 |
| Ambalaj Derinliği | 89 |
| Çevre Ölçüsü | 361 cm |
| Ambalajlı Ağırlık | 62 |
| Energy efficiency class Color Code (EU 2017/1369) | RGB - 82 174 50 |
| Enerji Verimliliği Sınıfı (EU 2017/1369) | B |
| AB Enerji Verimliliği Ölçeği (EU 2017/1369) | A-G |
| KWh Cinsinden Enerji Tüketimi (Döngü Başına) | 65 |
| Litre Cinsinden Su Tüketimi (Döngü Başına) | 9.5 |
| Havadan Yayılan Akustik Gürültü Emisyonları | 43 |
Henüz ürüne yapılan bir yorum bulunmamaktadır.
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 14.334,33 TL | 43.002,99 TL |
| 4 | 11.180,78 TL | 44.723,12 TL |
| 5 | 8.600,60 TL | 43.002,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 4.969,23 TL | 44.723,07 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 21.501,50 TL | 43.002,99 TL |
| 3 | 14.334,33 TL | 43.002,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 7.167,16 TL | 43.002,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 5.399,26 TL | 48.593,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 21.501,50 TL | 43.002,99 TL |
| 3 | 14.334,33 TL | 43.002,99 TL |
| 4 | 10.750,75 TL | 43.002,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 7.167,16 TL | 43.002,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 4.969,23 TL | 44.723,07 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 21.501,50 TL | 43.002,99 TL |
| 3 | 14.334,33 TL | 43.002,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 7.167,16 TL | 43.002,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 5.112,58 TL | 46.013,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 21.501,50 TL | 43.002,99 TL |
| 3 | 14.334,33 TL | 43.002,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 7.597,19 TL | 45.583,14 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 5.399,26 TL | 48.593,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 21.501,50 TL | 43.002,99 TL |
| 3 | 14.334,33 TL | 43.002,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 7.597,19 TL | 45.583,14 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 5.399,26 TL | 48.593,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 21.501,50 TL | 43.002,99 TL |
| 3 | 14.334,33 TL | 43.002,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 7.167,16 TL | 43.002,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 5.399,26 TL | 48.593,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 14.334,33 TL | 43.002,99 TL |
| 4 | 11.180,78 TL | 44.723,12 TL |
| 5 | 8.600,60 TL | 43.002,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 4.969,23 TL | 44.723,07 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 21.501,50 TL | 43.002,99 TL |
| 3 | 14.334,33 TL | 43.002,99 TL |
| 4 | 10.750,75 TL | 43.002,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 7.167,16 TL | 43.002,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 4.969,23 TL | 44.723,07 TL |
43.002,99 TL
