Franke UBG 651-100 Avena Granit Evye (114.0656.020)
Stok Kodu:
114.0688.458
Marka:
Franke
20.401,99 TL
Ücretsiz Kargo
20 iş günü içinde kargoda!
| Kabin Ölçüsü | 600.00 mm |
| Gider Genişliği | 3 1/2'' |
| Hazne Sayısı | 1-1/2 |
| Damlalık Yönü | Her iki yönde de kullanılabilir |
| Uzunluk | 1,000.00 mm |
| Genişlik | 500.00 mm |
| Büyük Hazne Derinliği | 220.00 mm |
| Büyük Hazne Genişliği | 425.00 mm |
| Büyük Hazne Uzunluğu | 350.00 mm |
| Tezgah Kesim Uzunluğu | 964.00 mm |
| Tezgah Kesim Genişliği | 464.00 mm |
| Küçük Hazne Uzunluğu | 164.00 mm |
| Küçük Hazne Derinliği | 139.00 mm |
Henüz ürüne yapılan bir yorum bulunmamaktadır.
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 6.800,66 TL | 20.401,99 TL |
| 4 | 5.304,52 TL | 21.218,08 TL |
| 5 | 4.080,40 TL | 20.401,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.357,56 TL | 21.218,04 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.201,00 TL | 20.401,99 TL |
| 3 | 6.800,66 TL | 20.401,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.400,33 TL | 20.401,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.561,58 TL | 23.054,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.201,00 TL | 20.401,99 TL |
| 3 | 6.800,66 TL | 20.401,99 TL |
| 4 | 5.100,50 TL | 20.401,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.400,33 TL | 20.401,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.357,56 TL | 21.218,04 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.201,00 TL | 20.401,99 TL |
| 3 | 6.800,66 TL | 20.401,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.400,33 TL | 20.401,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.425,57 TL | 21.830,13 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.201,00 TL | 20.401,99 TL |
| 3 | 6.800,66 TL | 20.401,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.604,35 TL | 21.626,10 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.561,58 TL | 23.054,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.201,00 TL | 20.401,99 TL |
| 3 | 6.800,66 TL | 20.401,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.604,35 TL | 21.626,10 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.561,58 TL | 23.054,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.201,00 TL | 20.401,99 TL |
| 3 | 6.800,66 TL | 20.401,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.400,33 TL | 20.401,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.561,58 TL | 23.054,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 6.800,66 TL | 20.401,99 TL |
| 4 | 5.304,52 TL | 21.218,08 TL |
| 5 | 4.080,40 TL | 20.401,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.357,56 TL | 21.218,04 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.201,00 TL | 20.401,99 TL |
| 3 | 6.800,66 TL | 20.401,99 TL |
| 4 | 5.100,50 TL | 20.401,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.400,33 TL | 20.401,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.357,56 TL | 21.218,04 TL |
20.401,99 TL
