Franke UBG 611-86 Stone Grey Granit Evye (114.0656.040)
Stok Kodu:
114.0688.485
Marka:
Franke
19.651,99 TL
Ücretsiz Kargo
20 iş günü içinde kargoda!
Ürün Bilgisi
| Kabin Ölçüsü | 500.00 mm |
| Gider Genişliği | 3 1/2'' |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Damlalık Yönü | Her iki yönde de kullanılabilir |
| Uzunluk | 860.00 mm |
| Genişlik | 500.00 mm |
| Büyük Hazne Derinliği | 220.00 mm |
| Büyük Hazne Genişliği | 425.00 mm |
| Büyük Hazne Uzunluğu | 390.00 mm |
| Tezgah Kesim Uzunluğu | 824.00 mm |
| Tezgah Kesim Genişliği | 464.00 mm |

Henüz ürüne yapılan bir yorum bulunmamaktadır.
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 6.550,66 TL | 19.651,99 TL |
| 4 | 5.109,52 TL | 20.438,08 TL |
| 5 | 3.930,40 TL | 19.651,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.270,90 TL | 20.438,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.826,00 TL | 19.651,99 TL |
| 3 | 6.550,66 TL | 19.651,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.275,33 TL | 19.651,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.467,42 TL | 22.206,78 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.826,00 TL | 19.651,99 TL |
| 3 | 6.550,66 TL | 19.651,99 TL |
| 4 | 4.913,00 TL | 19.651,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.275,33 TL | 19.651,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.270,90 TL | 20.438,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.826,00 TL | 19.651,99 TL |
| 3 | 6.550,66 TL | 19.651,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.275,33 TL | 19.651,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.336,40 TL | 21.027,60 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.826,00 TL | 19.651,99 TL |
| 3 | 6.550,66 TL | 19.651,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.471,85 TL | 20.831,10 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.467,42 TL | 22.206,78 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.826,00 TL | 19.651,99 TL |
| 3 | 6.550,66 TL | 19.651,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.471,85 TL | 20.831,10 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.467,42 TL | 22.206,78 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.826,00 TL | 19.651,99 TL |
| 3 | 6.550,66 TL | 19.651,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.275,33 TL | 19.651,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.467,42 TL | 22.206,78 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 6.550,66 TL | 19.651,99 TL |
| 4 | 5.109,52 TL | 20.438,08 TL |
| 5 | 3.930,40 TL | 19.651,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.270,90 TL | 20.438,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.826,00 TL | 19.651,99 TL |
| 3 | 6.550,66 TL | 19.651,99 TL |
| 4 | 4.913,00 TL | 19.651,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.275,33 TL | 19.651,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.270,90 TL | 20.438,10 TL |
19.651,99 TL
