Franke UBG 610-56 Sahara Granit Evye (101.0263.858)
Stok Kodu:
114.0686.791
Marka:
Franke
15.501,99 TL
Ücretsiz Kargo
20 iş günü içinde kargoda!
| Kabin Ölçüsü | 600.00 mm |
| Gider Genişliği | 3 1/2'' |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Damlalık Yönü | Deliksiz |
| Uzunluk | 560.00 mm |
| Genişlik | 500.00 mm |
| Büyük Hazne Derinliği | 230.00 mm |
| Büyük Hazne Genişliği | 425.00 mm |
| Büyük Hazne Uzunluğu | 503.00 mm |
| Tezgah Kesim Uzunluğu | 524.00 mm |
| Tezgah Kesim Genişliği | 464.00 mm |
Henüz ürüne yapılan bir yorum bulunmamaktadır.
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 5.167,33 TL | 15.501,99 TL |
| 4 | 4.030,52 TL | 16.122,08 TL |
| 5 | 3.100,40 TL | 15.501,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.791,34 TL | 16.122,06 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 7.751,00 TL | 15.501,99 TL |
| 3 | 5.167,33 TL | 15.501,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.583,66 TL | 15.501,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.946,36 TL | 17.517,24 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 7.751,00 TL | 15.501,99 TL |
| 3 | 5.167,33 TL | 15.501,99 TL |
| 4 | 3.875,50 TL | 15.501,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.583,66 TL | 15.501,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.791,34 TL | 16.122,06 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 7.751,00 TL | 15.501,99 TL |
| 3 | 5.167,33 TL | 15.501,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.583,66 TL | 15.501,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.843,01 TL | 16.587,09 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 7.751,00 TL | 15.501,99 TL |
| 3 | 5.167,33 TL | 15.501,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.738,68 TL | 16.432,08 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.946,36 TL | 17.517,24 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 7.751,00 TL | 15.501,99 TL |
| 3 | 5.167,33 TL | 15.501,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.738,68 TL | 16.432,08 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.946,36 TL | 17.517,24 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 7.751,00 TL | 15.501,99 TL |
| 3 | 5.167,33 TL | 15.501,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.583,66 TL | 15.501,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.946,36 TL | 17.517,24 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 5.167,33 TL | 15.501,99 TL |
| 4 | 4.030,52 TL | 16.122,08 TL |
| 5 | 3.100,40 TL | 15.501,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.791,34 TL | 16.122,06 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 7.751,00 TL | 15.501,99 TL |
| 3 | 5.167,33 TL | 15.501,99 TL |
| 4 | 3.875,50 TL | 15.501,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.583,66 TL | 15.501,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.791,34 TL | 16.122,06 TL |
15.501,99 TL
