Franke NEX 651 Sol Çelik Evye
Stok Kodu:
101.0656.168
Marka:
Franke
19.401,99 TL
Ücretsiz Kargo
20 iş günü içinde kargoda!
| Kabin Ölçüsü | 600.00 mm |
| Gider Genişliği | 3 1/2'' |
| Hazne Sayısı | 1-1/2 |
| Damlalık Yönü | Sol Damlalıklı |
| Küçük hazne konumu | Orta |
| Uzunluk | 1,000.00 mm |
| Genişlik | 510.00 mm |
| Büyük Hazne Derinliği | 200.00 mm |
| Büyük Hazne Genişliği | 420.00 mm |
| Büyük Hazne Uzunluğu | 360.00 mm |
| Tezgah Kesim Uzunluğu | 980.00 mm |
| Tezgah Kesim Genişliği | 490.00 mm |
| Küçük Hazne Uzunluğu | 167.00 mm |
| Küçük Hazne Derinliği | 152.00 mm |
Henüz ürüne yapılan bir yorum bulunmamaktadır.
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 6.467,33 TL | 19.401,99 TL |
| 4 | 5.044,52 TL | 20.178,08 TL |
| 5 | 3.880,40 TL | 19.401,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.242,01 TL | 20.178,09 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.701,00 TL | 19.401,99 TL |
| 3 | 6.467,33 TL | 19.401,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.233,66 TL | 19.401,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.436,03 TL | 21.924,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.701,00 TL | 19.401,99 TL |
| 3 | 6.467,33 TL | 19.401,99 TL |
| 4 | 4.850,50 TL | 19.401,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.233,66 TL | 19.401,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.242,01 TL | 20.178,09 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.701,00 TL | 19.401,99 TL |
| 3 | 6.467,33 TL | 19.401,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.233,66 TL | 19.401,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.306,68 TL | 20.760,12 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.701,00 TL | 19.401,99 TL |
| 3 | 6.467,33 TL | 19.401,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.427,68 TL | 20.566,08 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.436,03 TL | 21.924,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.701,00 TL | 19.401,99 TL |
| 3 | 6.467,33 TL | 19.401,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.427,68 TL | 20.566,08 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.436,03 TL | 21.924,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.701,00 TL | 19.401,99 TL |
| 3 | 6.467,33 TL | 19.401,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.233,66 TL | 19.401,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.436,03 TL | 21.924,27 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 6.467,33 TL | 19.401,99 TL |
| 4 | 5.044,52 TL | 20.178,08 TL |
| 5 | 3.880,40 TL | 19.401,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.242,01 TL | 20.178,09 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 9.701,00 TL | 19.401,99 TL |
| 3 | 6.467,33 TL | 19.401,99 TL |
| 4 | 4.850,50 TL | 19.401,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.233,66 TL | 19.401,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.242,01 TL | 20.178,09 TL |
19.401,99 TL
