Franke NEX 611 Sağ Çelik Evye
Stok Kodu:
101.0656.165
Marka:
Franke
17.201,99 TL
Ücretsiz Kargo
20 iş günü içinde kargoda!
| Kabin Ölçüsü | 500.00 mm |
| Gider Genişliği | 3 1/2'' |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Damlalık Yönü | Sağ Damlalıklı |
| Uzunluk | 860.00 mm |
| Genişlik | 510.00 mm |
| Büyük Hazne Derinliği | 200.00 mm |
| Büyük Hazne Genişliği | 420.00 mm |
| Büyük Hazne Uzunluğu | 360.00 mm |
| Tezgah Kesim Uzunluğu | 840.00 mm |
| Tezgah Kesim Genişliği | 494.00 mm |
Henüz ürüne yapılan bir yorum bulunmamaktadır.
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 5.734,00 TL | 17.201,99 TL |
| 4 | 4.472,52 TL | 17.890,08 TL |
| 5 | 3.440,40 TL | 17.201,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.987,79 TL | 17.890,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.601,00 TL | 17.201,99 TL |
| 3 | 5.734,00 TL | 17.201,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.867,00 TL | 17.201,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.159,81 TL | 19.438,29 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.601,00 TL | 17.201,99 TL |
| 3 | 5.734,00 TL | 17.201,99 TL |
| 4 | 4.300,50 TL | 17.201,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.867,00 TL | 17.201,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.987,79 TL | 17.890,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.601,00 TL | 17.201,99 TL |
| 3 | 5.734,00 TL | 17.201,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.867,00 TL | 17.201,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.045,13 TL | 18.406,17 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.601,00 TL | 17.201,99 TL |
| 3 | 5.734,00 TL | 17.201,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.039,02 TL | 18.234,12 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.159,81 TL | 19.438,29 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.601,00 TL | 17.201,99 TL |
| 3 | 5.734,00 TL | 17.201,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.039,02 TL | 18.234,12 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.159,81 TL | 19.438,29 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.601,00 TL | 17.201,99 TL |
| 3 | 5.734,00 TL | 17.201,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.867,00 TL | 17.201,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.159,81 TL | 19.438,29 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 5.734,00 TL | 17.201,99 TL |
| 4 | 4.472,52 TL | 17.890,08 TL |
| 5 | 3.440,40 TL | 17.201,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.987,79 TL | 17.890,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.601,00 TL | 17.201,99 TL |
| 3 | 5.734,00 TL | 17.201,99 TL |
| 4 | 4.300,50 TL | 17.201,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.867,00 TL | 17.201,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.987,79 TL | 17.890,11 TL |
17.201,99 TL
