Franke MRX 110-50 Tezgahaltı Çelik Evye
Stok Kodu:
122.0654.853
Marka:
Franke
16.201,99 TL
Ücretsiz Kargo
20 iş günü içinde kargoda!
| Kabin Ölçüsü | 600.00 mm |
| Gider Genişliği | 3-1/2''-SEMI-INTEGRATED-WASTE-HOLE-WITH-BUTTON-CONTROL |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Uzunluk | 540.00 mm |
| Genişlik | 440.00 mm |
| Büyük Hazne Derinliği | 180.00 mm |
| Büyük Hazne Genişliği | 400.00 mm |
| Büyük Hazne Uzunluğu | 500.00 mm |
Henüz ürüne yapılan bir yorum bulunmamaktadır.
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 5.400,66 TL | 16.201,99 TL |
| 4 | 4.212,52 TL | 16.850,08 TL |
| 5 | 3.240,40 TL | 16.201,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.872,23 TL | 16.850,07 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.101,00 TL | 16.201,99 TL |
| 3 | 5.400,66 TL | 16.201,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.700,33 TL | 16.201,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.034,25 TL | 18.308,25 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.101,00 TL | 16.201,99 TL |
| 3 | 5.400,66 TL | 16.201,99 TL |
| 4 | 4.050,50 TL | 16.201,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.700,33 TL | 16.201,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.872,23 TL | 16.850,07 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.101,00 TL | 16.201,99 TL |
| 3 | 5.400,66 TL | 16.201,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.700,33 TL | 16.201,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.926,24 TL | 17.336,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.101,00 TL | 16.201,99 TL |
| 3 | 5.400,66 TL | 16.201,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.862,35 TL | 17.174,10 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.034,25 TL | 18.308,25 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.101,00 TL | 16.201,99 TL |
| 3 | 5.400,66 TL | 16.201,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.862,35 TL | 17.174,10 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.034,25 TL | 18.308,25 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.101,00 TL | 16.201,99 TL |
| 3 | 5.400,66 TL | 16.201,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.700,33 TL | 16.201,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.034,25 TL | 18.308,25 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 5.400,66 TL | 16.201,99 TL |
| 4 | 4.212,52 TL | 16.850,08 TL |
| 5 | 3.240,40 TL | 16.201,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.872,23 TL | 16.850,07 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.101,00 TL | 16.201,99 TL |
| 3 | 5.400,66 TL | 16.201,99 TL |
| 4 | 4.050,50 TL | 16.201,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.700,33 TL | 16.201,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.872,23 TL | 16.850,07 TL |
16.201,99 TL
