Franke MRG 210/110-72 Avena Fragranit Evye (135.0668.938)
Stok Kodu:
125.0688.496
Marka:
Franke
21.551,99 TL
Ücretsiz Kargo
| Ürün Bilgisi | "AVENA" |
| Kabin Ölçüsü | 600.00 mm |
| Gider Genişliği | 3 1/2'' |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Damlalık Yönü | Deliksiz |
| Uzunluk | 553.00 mm |
| Genişlik | 433.00 mm |
| Büyük Hazne Derinliği | 200.00 mm |
| Büyük Hazne Genişliği | 400.00 mm |
| Büyük Hazne Uzunluğu | 520.00 mm |
| Tezgah Kesim Uzunluğu | 540.00 mm |
| Tezgah Kesim Genişliği | 434.50 mm |
Sanitized Hijyen Fonksiyonu
Asidik Sıvılara Dayanıklı
Çizilmelere Dayanıklı
UV Işınlarına Karşı Dayanıklı
Darbelere Karşı Dayanıklı
Cabinet 60 cm

Henüz ürüne yapılan bir yorum bulunmamaktadır.
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 7.184,00 TL | 21.551,99 TL |
| 4 | 5.603,52 TL | 22.414,08 TL |
| 5 | 4.310,40 TL | 21.551,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.490,45 TL | 22.414,05 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.776,00 TL | 21.551,99 TL |
| 3 | 7.184,00 TL | 21.551,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.592,00 TL | 21.551,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.705,97 TL | 24.353,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.776,00 TL | 21.551,99 TL |
| 3 | 7.184,00 TL | 21.551,99 TL |
| 4 | 5.388,00 TL | 21.551,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.592,00 TL | 21.551,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.490,45 TL | 22.414,05 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.776,00 TL | 21.551,99 TL |
| 3 | 7.184,00 TL | 21.551,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.592,00 TL | 21.551,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.562,29 TL | 23.060,61 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.776,00 TL | 21.551,99 TL |
| 3 | 7.184,00 TL | 21.551,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.807,52 TL | 22.845,12 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.705,97 TL | 24.353,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.776,00 TL | 21.551,99 TL |
| 3 | 7.184,00 TL | 21.551,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.807,52 TL | 22.845,12 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.705,97 TL | 24.353,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.776,00 TL | 21.551,99 TL |
| 3 | 7.184,00 TL | 21.551,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.592,00 TL | 21.551,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.705,97 TL | 24.353,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 7.184,00 TL | 21.551,99 TL |
| 4 | 5.603,52 TL | 22.414,08 TL |
| 5 | 4.310,40 TL | 21.551,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.490,45 TL | 22.414,05 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 10.776,00 TL | 21.551,99 TL |
| 3 | 7.184,00 TL | 21.551,99 TL |
| 4 | 5.388,00 TL | 21.551,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.592,00 TL | 21.551,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.490,45 TL | 22.414,05 TL |
21.551,99 TL
