Franke BFG 611-86 Avena Granit Evye (114.0334.128)
Stok Kodu:
114.0655.946
Marka:
Franke
17.251,99 TL
Ücretsiz Kargo
20 iş günü içinde kargoda!
| Kabin Ölçüsü | 450.00 mm |
| Gider Genişliği | 3 1/2'' |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Damlalık Yönü | Her iki yönde de kullanılabilir |
| Uzunluk | 860.00 mm |
| Genişlik | 500.00 mm |
| Büyük Hazne Derinliği | 200.00 mm |
| Büyük Hazne Genişliği | 420.00 mm |
| Büyük Hazne Uzunluğu | 340.00 mm |
| Tezgah Kesim Uzunluğu | 840.00 mm |
| Tezgah Kesim Genişliği | 480.00 mm |
Henüz ürüne yapılan bir yorum bulunmamaktadır.
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 5.750,66 TL | 17.251,99 TL |
| 4 | 4.485,52 TL | 17.942,08 TL |
| 5 | 3.450,40 TL | 17.251,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.993,56 TL | 17.942,04 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.626,00 TL | 17.251,99 TL |
| 3 | 5.750,66 TL | 17.251,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.875,33 TL | 17.251,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.166,08 TL | 19.494,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.626,00 TL | 17.251,99 TL |
| 3 | 5.750,66 TL | 17.251,99 TL |
| 4 | 4.313,00 TL | 17.251,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.875,33 TL | 17.251,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.993,56 TL | 17.942,04 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.626,00 TL | 17.251,99 TL |
| 3 | 5.750,66 TL | 17.251,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.875,33 TL | 17.251,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.051,07 TL | 18.459,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.626,00 TL | 17.251,99 TL |
| 3 | 5.750,66 TL | 17.251,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.047,85 TL | 18.287,10 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.166,08 TL | 19.494,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.626,00 TL | 17.251,99 TL |
| 3 | 5.750,66 TL | 17.251,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 3.047,85 TL | 18.287,10 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.166,08 TL | 19.494,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.626,00 TL | 17.251,99 TL |
| 3 | 5.750,66 TL | 17.251,99 TL |
| 4 | - | - |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.875,33 TL | 17.251,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 2.166,08 TL | 19.494,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | - | - |
| 3 | 5.750,66 TL | 17.251,99 TL |
| 4 | 4.485,52 TL | 17.942,08 TL |
| 5 | 3.450,40 TL | 17.251,99 TL |
| 6 | - | - |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.993,56 TL | 17.942,04 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 2 | 8.626,00 TL | 17.251,99 TL |
| 3 | 5.750,66 TL | 17.251,99 TL |
| 4 | 4.313,00 TL | 17.251,99 TL |
| 5 | - | - |
| 6 | 2.875,33 TL | 17.251,99 TL |
| 7 | - | - |
| 8 | - | - |
| 9 | 1.993,56 TL | 17.942,04 TL |
17.251,99 TL
